Waga produktu: 1.2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 5.99 PLN
Producent: Zechsal

PŁATKI ZECHSALLSPORT z OptiMSM 1,1kg

Pure Magnesium Power

*

JAK DZIAŁAJĄ PŁATKI ZECHSALLSPORT?

  • Rozluźniają mięśnie,usuwają kwas mlekowy i wspomagają szybszą regenerację

  • Regularne użycie zapewnia silne mięśnie i elastyczne stawy

  • Zapobiegają skurczom

 *

Zechsal stworzył unikalny produkt specjalnie dla sportowców. Magnez zawarty w produktach linii ZECHSallSPORT jest czysty i skuteczny. Pochodzi prosto z najczystszego źródła magnezu na świecie i ma wysoką bioprzyswajalność.

 *

OptiMSM jest źródłem organicznej siarki z Ameryki i jest znane jako „najczystsze MSM na świecie”.

 *

JAK STOSOWAĆ PŁATKI ZECHSALLSPORT?

Kąpiel stóp: Stosować 2-3 razy w tygodniu, 125g płatków i 10g MSM rozpuścić w ok. 4 litrach ciepłej wody, kąpiel powinna trwać ok. 20 minut.

Kąpiel w wannie: zalecana po dużym wysiłku; 500g płatków i 50g MSM wsypać do wanny z ciepłą wodą, kąpiel powinna trwać 30-45 minut.

 *

Skład: Pure magnesium flakes: 47% magnesium chloride, crystal water.

OptiMSM: 99% methylfulfonylmethane

*

Jak działa magnez przez skórę?

Stosowanie produktów magnezowych na skórę jako metoda suplementacji tego pierwiastka do organizmu może wydawać się w pierwszej chwili tajemnicza i budzić wątpliwości. W rzeczywistości działa w sposób rewolucyjny i na stałe może zmienić nasze podejście w kwestii suplementacji magnezu.

Nasza skóra jako największy organ posiada kilka zasadniczych funkcji. Oprócz kontroli temperatury i detoksykacji jednym z głównych zadań jest ochrona naszego organizmu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Stanowi ona po prostu nieprzepuszczalną barierę dla drobnoustrojów czy toksyn.


*

Co to jest chlorek magnezu?

Chlorek magnezu należy do jednej z łatwo przyswajalnych form tego pierwiastka. Ma zastosowanie m.in. przy leczeniu stanów depresyjnych. Stosowanie chlorku magnezu na skórę w produktach magnezowych jest wydajną i skuteczną metodą suplementacji.


Ale czy rzeczywiście ta bariera jest zupełnie nieprzepuszczalna?

Skóra jest największym organem człowieka o wielu funkcjach, do których zaliczamy min. funkcję termoregulacyjną, usuwanie toksyn z organizmu poprzez kanaliki potowe, ale i absorpcję niektórych substancji. Ta ostatnia właściwość wspaniale nadaje się do dostarczania organizmowi chlorku magnezu w sposób szybki, bezpieczny i skuteczny.

Wielką zaletą produktów Zechsal jest to, że są one całkowicie naturalne, dzięki czemu nie dostarczymy do skóry żadnych substancji, które mogłyby być niepożądane przez organizm.

*

DLACZEGO OPTIMSM?

MSM (Methyl Sulphonyl-Methane) stanowi naturalne źródło organicznej siarki. Terapeutyczne zastosowanie siarki na różne dolegliwości jest znane od wieków. OptiMSM® jest najczystszą formą MSM.

To naturalne, że potrzebujemy organicznej siarki do funkcjonowania wszystkich procesów zachodzących w naszym organizmie. Wiele osób potrzebuje więcej siarki, aby prawidłowo funkcjonować i zdrowo się starzeć.

 *

JAK DZIAŁA MSM?

  • jest niezbędne dla mięśni i stawów

  • zapewnia zdrową skórę, włosy i paznokcie

  • ma działania odtruwające, przeciwzapalne i przeciwbólowe

  • wspomaga układ odpornościowy

  • sprawia, że inne składniki odżywcze są lepiej wchłaniane

*

Płatki Magnezowe Zechsallsport Sklep Warszawa

Inne produkty magnezowe Zechsal w naszym sklepie