Suplementy Holistic to szwedzkie produkty,  najlepsze z najlepszych, oferujące najlepszą biodostępność i najwyższą jakość. Suplementy Holistic tworzone są z myślą o klientach świadomych. Holistic pragnie  wypełnić lukę pomiędzy medycyną konwencjonalną i alternatywną poprzez zrozumienie dobrych cech obydwu systemów oraz tego, jak mogą one razem współpracować i się uzupełniać.  

Wszystkie suplementy Holistic występują w postaci kapsułek, płynów lub w formie proszku. Unika się formy pigułek, aby nie stosować środków pomocniczych stosowanych w przypadku tabletek, takich jak składniki wiążące czy wykańczalnicze.K apsułki mają formę roślinną i są wykonane z celulozy drzewnej (kapsułki twarde) lub z mączki z karageniny i kukurydzy (miękkie kapsułki dla zawartości oleistej).

Naturalnie, w suplementach Holistic unika się także cukru, sztucznych substancji słodzących, smakowych i kolorów. Wszelkie kosmetyczne składniki w suplementach diety są zupełnie zbędne. Jeżeli chcesz uzyskać określony smak, możesz doprawić sproszkowane suplementy naturalnymi jagodami i owocami lub nawet posłodzić. Jeżeli różne substancje smakowe już znajdują się w produkcie, nie sięgaj po nie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów