Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 5.99 PLN
Producent: Zechsal

PEELING magnezowych ZECHSAL do ciała   - pure magnesium 200ml

*

GŁÓWNE ZALETY

  • Polecany szczególnie dla osób z dolegliwościami skórnymi

  • Oczyszcza, nawilża i poprawia ogólny stan skóry

  • Usuwa martwe komórki naskórka

  • Idealny w łagodzeniu dolegliwości skórnych np. łuszczycy, egzemy, trądziku

  • Łatwy w użyciu, nie traci właściwości szybkiego uzupełniania niedoborów magnezu

  • Najwyższe stężenie magnezu (38%)

 *

WARTO WIEDZIEĆ!

Stosowanie żelu magnezowego z kryształkami soli morskiej jest korzystne w utrzymaniu prawidłowej funkcji układu mięśniowego, krwionośnego, kostnego i nerwowego. Przynosi ulgę w stanach przewlekłego zmęczenia fizycznego, także sportowego. Łagodzi bóle stawów, kręgosłupa, działa kojąco w chorobach reumatycznych i skurczach mięśni. Można stosować podczas nasilonej pracy umysłowej, w sytuacjach stresujących, wzmożonej pobudliwości nerwowej i zaburzeniach snu. Pomaga w łagodzeniu dolegliwości skórnych poprawiając ogólny stan skóry i skutecznie wspomagając walkę z łuszczycą i trądzikiem.

*

SPOSÓB UŻYCIA

Zechsal Peeling Żel Magnezowy używaj miejscowo na skórę. Rozprowadź na skórze wcierając i masując dłońmi.  Wskazane jest, aby aplikować peeling żel na skórę raz dziennie. Peeling jest aktywny, dlatego jego odczuwalne jako drażniące działanie ma wpływ stymulujący.   Po ok. 20 minutach lub wcześniej, usuń peeling z martwymi komórkami naskórka poprzez dokładnie zmycie wodą.

*


Działania niepożądane

Zechsal Peeling Żel Magnezowy powstał na bazie naturalnych substancji i nie stwierdzono żadnych skutków niepożądanych. Nie zaleca się stosowania peeling żelu na obszarach uszkodzonej skóry, poparzeniach, żylakach. W przypadku wystąpienia zaczerwienienia i silnego podrażnienia zmyć wodą i rozcieńczyć lub zaprzestać stosowania preparatu.

*Skład: chlorek magnezu (38%), woda, hydroksypropylofosforan diskrobiowy (skrobia spożywcza), kryształki soli morskiej