Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 5.99 PLN

Hand cream

Krem do rąkOPIS PRODUKTU

Krem otula skórę rąk ochronnym płaszczem przed czynnikami zewnętrznymi, gdyż skłonna jest do przesuszania, a bez odpowiedniej pielęgnacji szybko się starzeje. Często po skórze dłoni, a nie twarzy rozpoznaje się wiek. Możemy temu przeciwdziałać. Kolagen głęboko nawilża, a użyte polisacharydy i probiotyk zapobiegają namnażaniu się na skórze patogenów i łagodzą stany zapalne. Hydromanil dzięki swojej innowacyjnej strukturze działa jako Sekwencyjny System Zaopatrywania skóry w małe cząsteczki substancji nawilżających, daje to natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie. 

 

SUBSTANCJE AKTYWNE

Kolagen

 

ekstrahowany jest z rybich skór metodą opatentowaną w Polsce, jest jedynym znanym naturalnym źródłem peptydów, które swobodnie penetrują naskórek i stymulują fibroblasty do wzmożonej aktywności. Jest to naturalny, hipoalergiczny kosmetyk przeciwstarzeniowy. Nie walczy on ze skutkami, lecz uderza w przyczynę powstawania zmarszczek – czyli deficyt kolagenu. Spowalnia  procesy starzenia nawilżając, uelastyczniając i regenerując skórę.

 

Ksylitol i Lactitol

 

wspomagają regenerację i utrzymanie równowagi ekosystemu skóry przez wspieranie namnażania się korzystnych dla niej bakterii,  jednocześnie niszcząc patogenne. Kompozycja tych dwóch składników pomaga zwalczać problemy skórne pojawiające się przy zaburzeniach równowagi mikrobiologicznej.

 

Teflose

 

zapobiega namnażaniu się patogenów, łagodzi stany zapalne. Skutecznie redukuje uczucie swędzenia i nadwrażliwości skóry.  

 

Glycofilm 1.5P

 

tworzy ochronny film na skórze, w postaci macierzy – tzw. efekt „drugiej skóry”. Dzięki swoim właściwościom do zatrzymywania wody daje efekt natychmiastowego i długoterminowego nawilżenia.  Otula skórę  płaszczem ochronnym i  zabezpiecza ją przed czynnikami zewnętrznymi: promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami, metalami ciężkimi oraz surfaktantami (SLS); 

 

Hydromanil

to matryca polisacharydowa; Dzięki swojej innowacyjnej strukturze działa jak Sekwencyjny System Zaopatrywania skóry w małe cząsteczki substancji nawilżających, co daje natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie. Zdolność regulowania procesuem złuszczania i odbudowy komórkowej sprawia, że poprawia wygląd skóry. Staje się ona gładka, elastyczna i miękka.  

 

SPOSÓB UŻYCIA

Nakładać na czyste dłonie, wielokrotnie w ciągu dnia. Wmasuj do całkowitego wchłonięcia kosmetyku. 

PORADY

Przy skórze przesuszonej, nałóż grubszą warstwę, jako maskę. Załóż na całą noc bawełniane rękawiczki. Produkt dostępny także w naszym sklepie w Warszawie: ul. Kopernika 30, IV piętro, lok. 417, tel. 022/ 847 75 87