Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 5.99 PLN
Producent: Holistic
Holistic OrtoIF
Suplement Diety, 50 ml
Płynny wyciąg ziołowy, 50 ml
 
 
 
Składniki: woda, alkohol, wyciąg ziołowy,
 
Zawartość ziół na ml:
Astragalus membranaceus radix (Traganek) 400 mg
Traganek jest bogaty w substancje wspierające układ odpornościowy i układ krążenia organizmu. Ma działanie antybakteryjne, wzmacniające, witalizujące, przeciwwirusowe i antybakteryjne. Zawiera polisacharydy i saponiny, flawonoidy, glikozydy. Warto go stosować w przypadkach grypy czy zapalenia zatok.
 
Bupleurum falcatum radix (Przewiercień) 300 mg
Przewiercień jest krzewem dorastającym do ok. 9 metrów, występuje m.in. w Azji i Europie. W medycynie tradycyjnej stosowany jest do leczenia stanów zapalnych oraz przeziębień. Ponadto używany jest przy leczeniu stanów lękowych, depresji, wirusowego zapalenia wątroby, zapalenia oskrzeli, chorób autoimmunologicznych. Do jego składników aktywnych należą
Polisacharydy,rutyna,kwercetyna, izokwercetyna, fitosterole, lignany.
 
Thymus vulgaris herba (Macierzanka tymianek ) 300 mg
Tymianek jest gatunkiem leczniczej rośliny z rośliny jasnotowatych. Występuje w wielu krajach na świecie. Występuje dziko m.in. w Turcji, Grecji, Maroku. Włoszech. Tymianek charakteryzuje się właściwościami bakteriobójczymi i grzybobójczymi oraz przeciwutleniającymi. Historycznie, tymianek stosowany był w starożytności m.inl do kadzideł, mumifikacji zwłosk oraz jako środek bakteriobójczy. Tymianek, jedno z najstarszych ziół leczniczych, charakteryzuje się działaniem antybakteryjnym, odkażającym i przeciwzapalnym. Efektywnie łagodzi infekcje gardła, kaszel, pomaga w leczeniu nieżytu żołądka, działa łagodząco na podrażnione jelita. Składniki aktywne tymianku - tymol oraz karwakrol działają na wiele chorobotwórczych drobnoustrojów. Tymianek pomaga przywrócić równowagę w żołądku i jelitach.
 
Dozowanie: 1-2ml (10-20 kropli) rozpuścić w szklance wody, 2-4 razy dziennie lub wg zalecenia
 
Nie stosować w czasie ciąży i laktacji. Przed użyciem wstrząsnąć.

 
Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.


Produkt dostępny także w naszym sklepie w Warszawie: ul. Kopernika 30, IV piętro, lok. 417, tel. 022/ 847 75 87