Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 5.99 PLN
Producent: Holistic

Witamina D3 w kroplach z olejem z oliwek

 
 

Holistic Witamina D3 w kroplach z olejem z oliwek
Suplement Diety
Kraj importu: Szwecja

Witamina D3 w kroplach od Holistic jest suplementem diety.

Jesienią i zimą, gdy ma miejsce niedostateczne nasłonecznienie, witamina D nie jest naturalnie wytwarzana w organizmie. Witamina D może być wytwarzania przy odpowiednim dostępie promieni UV do naszej skóry. Im większa powierzchnia skóry jest wyeksponowana, tym większa ilość witaminy D3 jest produkowana. Po ok 30 min w silnym słońcu, produkcja witaminy = 10 000 IE. Poza tym witamina D nie jest produkowana w skórze. W krajach charakteryzujących się klimatem umiarkowanym i chłodnym, w porze zimowej i jesiennej, gdy dostęp do słońca jest ograniczony, witamina D może w ogóle nie być formowana w skórze, co zmusza nas do uzupełniania jej braków poprzez odpowiednią suplementację.

Witamina D odgrywa rolę w procesach podziału komórek i przyczynia się do:

  • utrzymania prawidłowego szkieletu
  • utrzymania prawidłowego funkcjonowania mięśni
  • utrzymania prawidłowych zębów
  • prawidłowej absorpcji wapna oraz fosforu
  • utrzymania prawidłowych poziomów wapnia we krwi

Zawartość: 50ml

Składniki:

  • ekologiczny olej z oliwek
  • witamina D3 (cholekalcyferol)
  • d-alfa-tokoferol (naturalna witamina E)


Zawartość ZDS
1 kropla Witaminy D3 12,5 µg (500 IE) 250,00%
4 krople Witaminy D3 50 µg (2000 IE) 1000,00%

 

Dozowanie dla dorosłych:
1-4 krople (500-2000IE) dziennie ze szklanką wody lub wg zalecenia. Przed użyciem wstrząsnąć. Przyjmowanie witaminy D może wymagać zwiększyć zapotrzebowanie na magnez.

Dozowanie dla dzieci:
1-2 krople (500-1000 IE) dziennie. Jeżeli dziecko jest karmione piersią i matka przyjmuje przynajmniej 4000 IE dziennie, dawka dziecka może zostać zmniejszona do 1 kropli dziennie lub co drugi dzień.

Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.Produkt dostępny także w naszym sklepie w Warszawie: ul. Kopernika 30, IV piętro, lok. 417, tel. 022/ 847 75 87