Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka od: 7.99 PLN
Producent: Holistic

Holistic Ekologiczna Pokrzywa w proszku

250 g
Kraj importu: Szwecja

 

Linia produktowa "Raw Food" zawiera organiczne, nie-GMO produkty roślinne, które nie są podgrzewane do temperatury powyżej 45 stopni, dla zachowania maksymalnego stężenia ich składników odżywczych.

 

Pokrzywa należy do grupy najbardziej odżywczych roślin. Pokrzywa zawiera wiele minerałów, witamin, antyoksydantów, flawonoidów, chlorofilu, niezbędnych aminokwasów, proteiny, serotoninę, acetylocholinę, etc.

 

Pokrzywa jest szczególnie bogata w żelazo, chlorofil, co czyni ją wspaniałym narzędziem do stymulacji hemopoezy. Ma odczyn zasadowy i pomaga organizmowi w przypadku nadmiernego zakwaszenia.

 

Pokrzywa zawsze była stosowana jako panaceum, z uwagi na swoją zawartość odżywczą. Jest stosowana także do przygotowania wody pokrzywowej, dla użyźniania ziemi przy hodowli roślin.

 

Właściwość pokrzywy polegająca na "parzeniu" znika po wysuszeniu rośliny, a pozostaje wspaniały smak lasu. Zmieszaj ją z wodą, owsianką lub innym smakołykiem. Możesz ją także zmieszać z mąką do pieczenia chleba lub dodawać do zupl

 

Pokrzywa Holistic jest w postaci organicznego proszku, suszona w temperaturze 40 stopni, dla zachowania maksymalnej wartości odżywczej. Pokrzywy zbierane są w Polsce i przetwarzane w Szwecji.

 

Składniki: pokrzywa (urtica dioica), organic

 

Informacja żywieniowa na 100g

 

Dozowanie: 1-2 łyżeczki dziennie

Wartość odżywcza na100 g
Energia 938 kJ / 221 kcal
Tłuszcz 1,4 g
Węglowodany 43,9 g
Proteiny 8,2 g

 


Produkt dostępny także w naszym sklepie w Warszawie: ul. Kopernika 30, IV piętro, lok. 417, tel. 022/ 847 75 87