Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 5.99 PLN
Producent: Holistic

Chrom GTF biodostępny

Minerały Holistic charakteryzują się najwyższą biodostępnością

 


 

Holistic Chrom GTF
Suplement Diety
Kraj importu: Szwecja

 

Chrom GTF (Krom GTF) Holistic jest suplementem diety zawierający biodostępną, najbezpieczniejszą i najlepiej przyswajalną przez organizm ludzki formę organicznego chromu (GTF ). GTF - (ang. glucose tolerance factor ) - czynnik tolerancji glukozy, chrom biologicznie aktywny. Jest to bardzo ważny dla organizmu pierwiastek, który rekomendowany jest osobom chcącym zrzucić zbędne kilogramy; wspomaga proces odchudzania poprzez kontrolę i zmniejszenie łaknienia (apetytu). Ułatwia także kontrolę cukru w organizmie. Chrom pracuje z insuliną wspomagając zdrowy jej poziom we krwi, odgrywa także ważną rolę w prawidłowym użyciu przez organizm białek, tłuszczów i węglowodanów.

 

Chrom jest ważny z uwagi na kontrolę stężenia cukru we krwi, pracuje on z insuliną, hormonem wydzielanym przez trzustkę poprzez ułatwienie transportu glukozy we krwi do komórek. W przypadku obniżonego stężenia cukru we krwi człowiek poszukuje słodkich przekąsek, co skutkuje wzrostem wagi. Właściwy poziom chromu w organizmie pomaga zapobiegać wahaniom poziomu cukru, które skutkują niekontrolowanym podjadaniem.

 

Obszar zastosowania Chromu GTF:

 • kontrola łaknienia, obniżenie apetytu,

 • wsparcie procesu odchudzania

 • kontrola poziomu cholesterolu

 • optymalizacja wydzielania insuliny

 • wsparcie syntezy glikogenu

   

Chrom GTF jest suplementem diety.


Chrom znajduje się w brokułach, pomidorach, szpinaku, agreście, czarnym pieprzu, pełnych ziarnach, małżach, mięsie. GTF (Glucose Tolerance Factor) oznacza czynnik tolerancji glukozy.


Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi i prawidłowego metabolizmu makroelementów.


Zawartość: 100 kapsułek roślinnych 200 µg. Wyłącznie organiczne składniki mineralne.


Skład:

 • wypełniacz (celuloza mikrokrystaliczna)

 • pikolinian chromu

 • ditlenek krzemu

 • Kapsułka roślinna, surowiec z celulozy z sosny


Każda kapsułka zawiera chrom 200 µg (500% ZDS)


Dozowanie dla dorosłych: 1-3 kapsułki dziennie lub wg zalecenia.


UWAGA!: Jeżeli bierzesz leki na cukrzycę zwiększaj dawkę chromu powoli i ostrożnie.


Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.Produkt dostępny także w naszym sklepie w Warszawie: ul. Kopernika 30, IV piętro, lok. 417, tel. 022/ 847 75 87