Waga produktu: 0.2 kg
Wysyłka od: 4.99 PLN
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Omega complexOPIS PRODUKTU

OMEGA Complex Colway jest suplementem unikatowym w swojej grupie produktowej. Zawiera wysokogatunkowy koncentrat olejowy z ryb zimnowodnych, obfity w kwasy tłuszczowe omega-3 oraz olej z alg morskich, który będąc substancją roślinną, posiada kwasy omega właściwe w naturze olejom rybim, w tym DHA (kwas dokozaheksaenowy). Idealny, oparty na współczesnej wiedzy, stosunek NNKT Omega 3-6-9 uzyskaliśmy dodając inne oleje roślinne. W tym wynaleziony w Polsce olej lniany, o najwyższej na świecie termiczno-czasowej trwałości kwasów omega. Otrzymujesz zestaw naturalnych nienasyconych kwasów tłuszczowych o doskonałej biodostępności i jakości. OMEGA Complex to rewolucyjna, nowatorska formuła, w której dla ochrony substancji aktywnych – NNKT – po raz pierwszy w suplemencie diety użyto - dysmutazy ponadtlenkowej (SOD).

 

SUBSTANCJE AKTYWNE

SOD

to enzym obecny w każdej komórce ciała. Ma on silne działanie antyoksydacyjne, zwłaszcza na tkanki skóry. Utrzymuje ją długo w młodym stanie. Likwiduje 99,9% zagrażających nam wolnych rodników, reaktywnych form tlenu odpowiedzialnych za uszkadzanie tkanek, przyspieszanie procesu starzenia i patologiczną modyfikację DNA.

Kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3

odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie neuronów. Budują wysoko aktywną tkankę nerwową, zwłaszcza kory mózgowej i siatkówki. Zwiększenie ich spożycia wpływa na poprawę nastroju oraz odgrywa ważną rolę w rozwoju układu nerwowego. Kwasy tłuszczowe omega-3 sA zalecanym składnikiem diety wspomagającej odchudzanie. U osób systematycznie spożywających właściwą dawkę kwasów omega stwierdza się ubytek masy tłuszczowej ciała i zmniejszenie wskaźnika BMI. NNKT hamują tworzenie się tkanki tłuszczowej i mobilizują jej rozpad.

 

Badania dowodzą, że przyjmowanie nawet małych dawek kwasów omega-3 wykazuje korzystny wpływ na pracę układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowa ich podaż w diecie wpływa na obniżenie poziomu szkodliwego cholesterolu LDL i trójglicerydów oraz podwyższenie korzystnego cholesterolu HDL i zmniejszenie krzepliwości krwi, co wpływa ochronnie na pracę serca i układu krążenia. 

Niespotykana w innych produktach tej grupy barwa zawartości kapsułek Omega Complex Colway pochodzi z chlorofilu czyli „krwi” roślin – substancji całkowicie naturalnej o wysokich walorach prozdrowotnych. Preparaty zawierające dobrej jakości kwasy omega należą do suplementów diety, po które najczęściej sięgają konsumenci całego świata.

 

ZALECANE DZIENNE SPOŻYCIE

Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 2 kapsułki. Zażywać rano i wieczorem po 1 kapsułce. 

OMEGA COMPLEX COLWAY SUPLEMENT DIETY

Z DYSMUTAZĄ NADTLENKOWĄ I CHLOROFILEM SOD/DHA/EPA/GLA/LA

 

Warunki przechowywania:

Nie należy stosować po upływie daty minimalnej trwałości, która znajduje się z boku opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Zawartość netto: 60 kapsułek po 761 mg (45,66 g).

 

Zalecane dzienne spożycie: Zalecana dzienna porcja do spoży-cia wynosi 2 kapsułki. Zażywać rano i wieczorem po 1 kapsułce.

 

Ostrzeżenia: Ponieważ nie przeprowadzono badań na kobietach w ciąży nie należy stosować preparatu w okresie ciąży i laktacji lub skontaktować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zale-canej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty mini-malnej trwałości.

 

Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako sub-stytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 

Składniki: Olej z wiesiołka: 68% kwasu linolowego, 9% kwasu gamma-linolenowego, 5% kwasu oleinowego; olej rybi: 33% EPA 22% DHA; olej lniany:35% kwasu linolenowego, 10% kwasu linolowego, 10% kwasu oleinowego; żelatyna (składnik otoczki); olej z mikroalg Schizochytrium sp. 35% DHA; gliceryna roślinna (substancja utrzymująca wilgoć), dysmutaza ponadtlenkowa (SOD), chlorofilina (barwnik naturalny), witamina A (palmitynian retinylu).

 

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz spód opakowania.

Partia produkcyjna: patrz spód opakowania. 60 kapeniek.

 

OMEGA Complex Colway jest suplementem diety unikatowym w swojej grupie produktowej, Zawiera wysokogatunkowy koncen-trat olejowy z ryb zimnowodnych, obfitujący w kwasy tłuszaowe z rodziny omega-3, ale zawiera także wybitnej jakości olej z alg morskich, który będąc substancją roślinną, posiada kwasy omega właściwe w naturze olejom rybim, w tym DHA (kwas dokozah ek-saenowy). Aby suplement ten zawierał wskazywany przez współczesną naukę jako idealny stosunek NNKT Omega 3-6-9 — do jego składu dokomponowane zostały też inne oleje roślinne, w tym pozyskiwany słynną metodą polskiego wynalazcy Aleksandra Nowaka olej lniany, o najwyższej znanej na świecie termiczno-czasowej trwałości kwasów omega. Konsument może byt pewny, że otrzymuje zestaw nienasyconych kwasów tiuszaowych o doskonałej biodostępności i jakości.. Pozyskanych wyłącznie z natury. OMEGA Complex Colway to rewolucyjna, nowatorska formulacja, w której dla ochrony substancji aktywnych — NNKT — po raz pierwszy w suplemende diety użyto najsilniejszego ze znanych biologii obrońcy przed czynnikami utleniającymi — aysmutazy ponadtlenkowej (SOD).

 

SOD jest to enzym działający silnie antyoksydacyjnie, zwłaszcza na tkanki skóry, utrzymuje ją długo w młodym stanie. Dysmutaza nadtlenkowi jest obecna w każdej komórce naszego dala. To ona likwiduje 99,9% zagrażających nam wolnych rodników reaktywnych form tlenu odpowiedzialnych za uszkadzanie naszych tkanek, przyspieszanie procesu starzenia i patologiczną modyfikację DNA .

 

Kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie neuronów. Są ważnym składnikiem wysoko aktywnej tkanki nerwowej, zwłaszcza kory mózgowej i siatkówki. Zwiększenie ich spożycia skutecznie wpływa na poprawę nastroju, a także odgrywa ważną rolę w rozwoju układu nerwowego.

 

Kwasy tłuszczowe omega-3 to jeden z kluczowych składników diety wspomagającej odchudzanie. U osób systematycznie spożywających zalecaną dawkę kwasów omega stwierdza się ubytek masy tłuszczowej ciała i zmniejszenie wskaźnika BMI. NNKT wywierają hamujący wpływ na tworzenie tkanki tłuszczowej, a także aktywnie mobilizują jej rozpad. Rezultaty wielu badań dowodzą, że przyjmowanie nawet małych dawek kwasów omega-3 wykazuje korzystny wpływ na pracę układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowa ich podaż w diecie wpływu na obniżenie poziomu szkodliwego cholesterolu LDL i trójglicerydów oraz podwyższenie korzystnego cholesterolu HDL i zmniejszenie krzepliwości krwi, co wpływu ochronnie na pracę serca i układu krążenia. Niespotykana w innych produktach tej grupy barwa zawartości kapsułek OMEGA Complex Colway pochodzi z chlorofilu —„krwi" roślin — substancji całkowicie naturalnej o wysokich walorach prozdrowotnych.

 

Preparaty zawierające dobrej jakości kwasy omega należą do suplementów diety, po które sięgają konsumenci na całym świecie.

 

Składniki w: 2 kapsułki

Olej wiesiolka, 400 mg, w tym:

 • Kwas linolowy (omega 6) 272 mg

 • Kwas gamma-linolenowy (omega 6) 36 mg

 • Kwas oleinowy (omega 9) 20 mg

   

Olej rybi, 380 mg, w tym. :

 • EPA (omega 3) 83,6 mg

 • DHA (omega 3) 125,4 mg

 

Olej lniany, 290 mg, w tym :

 • Kwas linolenowy (omega 3) 101,5 mg

 • Kwas linolowy (omega 6) 29 mg

 • Kwas oleinowy (omega 9) 29 mg

 

Olej z mikroalg Schizochytrium sp., 100 mg w tym:

 • DHA (omega 3) 35 mg

 

Dysmutaza ponadtlenkowa 10 mg

Witamina A 800 pg* * 100%

 

ZDS (RDA) — zalecane dzienne spożycie  Produkt dostępny także w naszym sklepie w Warszawie: ul. Kopernika 30, IV piętro, lok. 417, tel. 022/ 847 75 87