Waga produktu: 0.6 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 3.99 PLN
Producent: Zechsal

Olejek mangezowy Zechsal 1000ml

Olejek magnezowy Zechsal to - najwyższy standard w suplementacji magnezu przez skórę na świecie. Idealny wybór dla sportowców, osób poddanych dużemu wysiłkowi fizycznemu, pracujących w warunkach stresujących lub nerwowych. 

Oryginalny Zechsal Olejek Magnezowy w  opakowaniu 1000 ml - zawiera naturalną, wysoce skoncentrowaną sól magnezową - chlorek magnezu, a także śladowe ilości mikroelementów, które są pozyskiwane z basenu prehistorycznego Morza Cechsztyńskiego na terenie Europy. Wszystkie minerały wchodzące w skład olejku są pochodzenia naturalnego i występują w nieskazitelnych pokładach głęboko pod powierzchnią ziemi.


Olejek jest stosowany do szybkiego przywracania prawidłowej równowagi magnezowej organizmu z uwagi na łatwą przyswajalność poprzez skórę i tkanki leżące poniżej.

Jedna łyżeczka olejku zawiera ok. 360 mg elementarnego magnezu

 
GŁÓWNE ZALETY OLEJKU ZECHSAL

  • Najczęściej rekomendowany olejek magnezowy na świecie

  • Utra czysty i wysoce skoncentrowany

  • Szybkie i bezpośrednie wchłanianie do komórek

  • Bezpieczny, nie obciąża układu pokarmowego

  • Aplikowany w formie sprayu

  • Dostępny w różnych pojemnościach

JAK STOSOWAĆ OLEJEK MAGNEZOWY ZECHSAL ? 

Zechsal Olejek Magnezowy stosuj miejscowo na skórę. Spryskaj powierzchnię skóry i delikatnie wcieraj, masując dłońmi. Wskazane jest, aby aplikować olejek na skórę przynajmniej jeden raz  dziennie. Olejek jest produktem aktywnym, dlatego jego niekiedy drażniące działanie jest stymulujące. Po ok. 20 minutach zmyj olejek wodą. Nie myj skóry przed upływem tego czasu, chyba że wystąpią podrażnienia. W przypadku dostania się produktu do oczu przemyj dużą ilością wody. Produkt jest w 100% naturalny i nie uczula.

Działania niepożądane

Zechsal Olejek Magnezowy sostał stworzony  w oparciu o naturalne substancje i nie stwierdzono żadnych skutków niepożądanych. Nie zaleca się stosowania olejku na obszarach uszkodzonej skóry, poparzeniach, żylakach. U niektórych użytkowników olejku magnezowego może wystąpić zaczerwienienie lub uczycie swędzenia. Jest to zjawisko naturalne i nieszkodliwe. W przypadku uczucia lekkiego dyskomfortu olejek magnezowy zmyć wodą, a następnie przed kolejnym użyciem rozcieńczyć 1:1 z wodą i stopniowo przyzwyczajać skórę do coraz wyższych stężeń.

Skład

Chlorek magnezu (31%), woda 

Co to jest olejek magnezowy?

Olejek magnezowy jest to naturalny,  nasycony roztwór chlorku magnezu (MgCl2) rozpuszczony w wodzie o konsystencji przypominającej oliwę. Ultra czysty chlorek magnezu jest wydobywany z dna morskiego starożytnego Morza Cechsztyńskiego.  Zasoby  cechsztyńskie Zechstein Inside, są najczystszym znanym źródłem magnezu na świecie. Ze względu na silne działanie relaksacyjne chlorku magnezu, olejek magnezowy Zechsal jest idealnym środkiem do masażu, przeznaczonym do naskórnego stosowania, pozwalającym w bardzo szybki i skuteczny sposób uzupełnić niedobór magnezu w organizmie. Olejek magnezowy nie ma nic wspólnego ze znanymi z życia codziennego olejami; nie pozostawia tłustego filmu na skórze, nie blokuje porów ani nie plami odzieży.

Dlaczego Zechsal?

Zechsal oferuje pełną gamę produktów magnezowych do stosowania na skórę, zawierających wysoko skoncentrowaną sól magnezową. Zechsal wystepuje w postaci olejku magnezowego, żelu magnezowego, żelu z kryształkami soli morskiej oraz płatków magnezowych do kąpieli.

Zechsal jest grupą produktów działających w sposób relaksujący, odprężający i regenerujący na układ mięśniowy i kostno-stawowy. Zechsal jest również skuteczny w profilaktyce skurczów mięśni i urazów wywołanych nadmiernym wysiłkiem fizycznym lub sportowym. Działa kojąco w stanach nadpobudliwości nerwowej i w sytuacjach stresujących. Ponadto wspomaga łagodzenie objawów różnych dolegliwości skórnych takich jak łuszczyca, egzema czy trądzik. Swędzenie i łuszczenie znikają, a stan skóry wyraźnie się poprawia. Swoje uniwersalne działanie zawdzięcza obecności ultra czystej soli magnezowej.


Olejek Magnezowy Zechsal - Warszawa Sklep


Sprawdź inne produkty magnezowe Zechsal w naszym sklepie